Už můžete pít pivo?


Abychom vám nabízeli relevantní informace, i my používáme cookies. Jste s tím OK?

Jak funguje Peevo

Peevo je online výčep toho nejlepšího z menších pivovarů. Rozvážíme po Praze každý den kromě pondělí. Nemáme na výběr tisíce litrů, soustředíme se na kvalitu. Díky tomu pivo dokážeme uchovávat v ideálních podmínkách a denně obměňujeme nabídku.

POZOR - Nově rozvážíme také do Průhonic, Říčan, Velkých Popovic a okolí. Podívejte se kam všude vám peevo doručíme.

Technologie Pegas          Technologie Pegas          Technlogie Pegas & Marek

Pivo vám dovezeme čerstvé a perfektně vychlazené. Jak je to možné? Máme speciální pípy a lahve, díky kterým pivo při čepování ze sudu nepřijde do kontaktu se vzduchem. Vydrží tak čerstvé několik týdnů, ale přesto ho čepujeme těsně před odevzdáním kurýrovi. Díky naší technologii nepřijdete o nic, co k pivu patří. Má správný počet bublinek i poctivou pěnu. A ano, lahev při otevření zasyčí přesně tak, jak to máte rádi.

Každé pivo od nás si můžete vychutnat hned nebo si ho v uzavřené lahvi nechat na později. Díky naší technologii čepování si pivo zachová 100% kvalitu až po dobu čtyř týdnů.

Sudy piva v chlaďáku          Teplota v chlaďáku

Všechny zásoby uchováváme v certifikovaném chladícím boxu při optimální teplotě 4°C a kurýrovi předáváme objednávku v termoboxu, aby nedošlo k teplotnímu šoku v žádné části převozu.

Ta nejsložitější věc je ale na vás. Zvolit správné množství piva. Abychom vám to ještě ztížili, máte na výběr lahve o objemu 0.5 L, 0.75 L, 1 L nebo 1.5 L. Ale nebojte, když se vypijí moc brzo, naklikáte si jednoduše další objednávku. Za chvíli jsme u vás.

Orosené Peevo lahve          Peevo skleněné lahve          Peevo taška a lahev

Abychom vám dokázali garantovat včasné dodání, máme pro vás navíc speciální časová pásma, a pro náročné expresní doručení do devadesáti minut.

Mrkněte na to, jak k vám pivo doručíme!

Jdu si načepovat